Μια όμορφη εκδήλωση δίπλα στο κύμα πραγματοποίησε ο Σύλλογος Αλιέων Ερασιτεχνών Κάτω Ολύμπου την Κυριακή 24 Μαρτίου το μεσημέρι σε γνωστή παραλιακή ταβερνα.

Την έναρξη της εκδήλωσης έκανε ο αγαπητός σε όλους πρόεδρος του συλλόγου κ.Δημήτρης Σούλτης, ενώ ο Δήμαρχος Τεμπών κ.Κώστας Κολλάτος στο σύντομο χαιρετισμό του ευχήθηκε στα μέλη του συλλόγου, όπως και στο σύλλογο, να έχει μια επιτυχημένη πορεία. Ακόμη, αναφέρθηκε στην καλή συνεργασία που υπάρχει μεταξύ Δήμου Τεμπών - ΔΟΠΑΠΕΠ με το Σύλλογο, η οποία θα συνεχιστεί και τα επόμενα χρόνια.

Στην εκδήλωση παραβρέθηκαν, ακόμη, ο εκπρόσωπος του Περιφερειάρχη, Αντιπεριφερειάρχης κ.Νίκος Λιούπας,ο αντιδήμαρχος κ.Βασίλης Ζάχος,ο Δημοτικός Σύμβουλος κ.Αχιλλέας Διψάνας, ο πρόεδρος του Κοινωνικού Παντοπωλείου & αντιπρόεδρος του ΔΟΠΑΠΕΠ κ.Λάμπρος Ζάρρας, πρόεδροι συλλόγων και φορέων την περιοχής του Δήμου.

psarades 2019