Τρόφιμα στο Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Τεμπών προσέφερε το κατάστημα "Ιωάννης Νταβαρούκας & Υιοί".

Ο Πρόεδρος του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου Τεμπών κ. Λάμπρος Ζάρρας παρέλαβε τα τρόφιμα και ευχαρίστησε τον ιδιοκτήτη του καταστήματος κ. Ιωάννη Νταβαρούκα και τους γιους του Δημήτριο & Βασίλη Νταβαρούκα που για τρίτη συνεχόμενη χρονιά στηρίζουν το έργο του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου Τεμπών και βρίσκονται δίπλα σε οικογένειες που έχουν πραγματικά ανάγκη και δεν έχουν το καθημερινό τους φαγητό.

Απο την πλευρά του ο κ. Δημήτριος Νταβαρούκας δήλωσε : «Είναι χαρά μας να βρισκόμαστε δίπλα σε συνανθρώπους μας που έχουν ανάγκη, τα συγχαρητήρια μου στο έργο που επιτελούν τα στελέχη του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου Τεμπών».

ntavaroukas 2019